Falco Pohovka Vivian Bis III – tyrkysová

Rozkládací pohovka Vivien Bis III je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Hodí se do obývacího, hostinského... více informací »
Falco Pohovka Vivian Bis III - tyrkysová
Značka: Falco
10 549 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací pohovka Vivien Bis III je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Hodí se do obývacího, hostinského...

Rozkládací pohovka Vivien Bis III je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Hodí se do obývacího, hostinského ,dětského nebo studentského studentského pokoje. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Křeslo je potaženo elegantní látkou v šedé barvě a má i úložný prostor na přikrývky. Výplň pohovky tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. V ceně pohovky je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento unikátní výrobek Falco Pohovka Vivian Bis III máte možnost najít nyní tady na našem webu umístěný v kategorii pohovky! Vyberte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také více skvělých produktů od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Falco dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží. Vždyť to vidíte sami.

Designový produkt Falco Pohovka Vivian Bis III - tyrkysová od značky s dlouholetou tradicí Falco jednoduše můžete pořídit zrovna dnes skutečně výhodně. Aktuálně za super cenu 10 549 Kč.