Falco Pohovka Týna – Sawana 21

Pohovka Týna je rozkládací a součástí je i praktický úložný prostor. Prošití a stříbrné nožky jí dodávají moderní a... více informací »
Falco Pohovka Týna - Sawana 21
Značka: Falco
23 442 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Týna je rozkládací a součástí je i praktický úložný prostor. Prošití a stříbrné nožky jí dodávají moderní a...

Pohovka Týna je rozkládací a součástí je i praktický úložný prostor. Prošití a stříbrné nožky jí dodávají moderní a zároveň elegantní vzhled. Výplň pohovky tvoří vlnité pružiny faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Rozkládání je díky automatu jednoduché a po rozložení vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Plocha lůžka je 147×198 cm.
Pohovku dodáváme v několika barevných provedeních, které také naleznete v naší nabídce. Rozpis rozměrů najdete na přiloženém obrázku s nákresem. Součástí pohovky jsou 3 opětné polštáře a 2 malé dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Výjimečný a žádaný kus máte možnost najít bezprostředně tu na stránkách v populární rubrice pohovky. Připravili jsme parádní produkty z této oblíbené sekce za super peníze.

Tento vynikající produkt Falco Pohovka Týna - Sawana 21 od předního výrobce Falco jednoduše seženete momentálně ve slevě. Aktuálně stojí u nás 23 442 Kč.