Falco Pohovka Týna – Sawana 14

Pohovka Týna je rozkládací a součástí je i praktický úložný prostor. Prošití a stříbrné nožky jí dodávají moderní a... více informací »
Falco Pohovka Týna - Sawana 14
Značka: Falco
23 442 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Týna je rozkládací a součástí je i praktický úložný prostor. Prošití a stříbrné nožky jí dodávají moderní a...

Pohovka Týna je rozkládací a součástí je i praktický úložný prostor. Prošití a stříbrné nožky jí dodávají moderní a zároveň elegantní vzhled. Výplň pohovky tvoří vlnité pružiny faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Rozkládání je díky automatu jednoduché a po rozložení vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Plocha lůžka je 147×198 cm.
Pohovku dodáváme v několika barevných provedeních, které také naleznete v naší nabídce. Rozpis rozměrů najdete na přiloženém obrázku s nákresem. Součástí pohovky jsou 3 opětné polštáře a 2 malé dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento žádaný produkt Falco Pohovka Týna – Sawana 14 můžete sehnat nyní tady na našem webu v oblíbené rubrice pohovky. Podívejte se na ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další prověřené zboží od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento nejprodávanější výrobek Falco Pohovka Týna - Sawana 14 od značky s dobrým jménem Falco snadno najdete zde teď za super peníze! Produkt momentálně prodáváme za 23 442 Kč.