Falco Pohovka Týna – Sawana 05

Pohovka Týna je rozkládací a součástí je i praktický úložný prostor. Prošití a stříbrné nožky jí dodávají moderní a... více informací »
Falco Pohovka Týna - Sawana 05
Značka: Falco
23 442 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Týna je rozkládací a součástí je i praktický úložný prostor. Prošití a stříbrné nožky jí dodávají moderní a...

Pohovka Týna je rozkládací a součástí je i praktický úložný prostor. Prošití a stříbrné nožky jí dodávají moderní a zároveň elegantní vzhled. Výplň pohovky tvoří vlnité pružiny faliste v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Rozkládání je díky automatu jednoduché a po rozložení vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání. Plocha lůžka je 147×198 cm.
Pohovku dodáváme v několika barevných provedeních, které také naleznete v naší nabídce. Rozpis rozměrů najdete na přiloženém obrázku s nákresem. Součástí pohovky jsou 3 opětné polštáře a 2 malé dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento výjimečný produkt Falco Pohovka Týna – Sawana 05 můžete koupit prostě tady na webu v populární sekci pohovky! Nyní můžete koupit ještě ostatní zboží z této známé kategorie za výprodejovou cenu. Známý dodavatel Falco dodává kvalitní zboží Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kousek Falco Pohovka Týna - Sawana 05 od odblíbeného výrobce Falco můžete sehnat zde teď za nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 23 442 Kč.