Falco Pohovka Timmy Sawana 14/Zygzak

Pohovka Timmy zaujme především svým nápaditým designem. Hodí se do každého moderního prostoru a skvěle ho doplní. Pohovka je... více informací »
Falco Pohovka Timmy Sawana 14/Zygzak
Značka: Falco
13 395 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Timmy zaujme především svým nápaditým designem. Hodí se do každého moderního prostoru a skvěle ho doplní. Pohovka je...

Pohovka Timmy zaujme především svým nápaditým designem. Hodí se do každého moderního prostoru a skvěle ho doplní.
Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením vznikne lůžko k občasnému přespání.
V ceně pohovky jsou dva velké opěrné polštáře a dva malé polštáře na bocích pohovky, které plní funkci područí. Všechny polštáře jsou odnímatelné. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
95 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
90 cm
Výška sedu:
47 cm

Šířka:
200 cm
Hloubka:
90 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
145×200 cm


Hodně povedený výrobek Falco Pohovka Timmy Sawana 14/Zygzak pořídíte teď tady na našem webu umístěný v kategorii pohovky. Nyní získáte ještě ostatní kousky z této populární rubriky ve výprodejové akci.

Tento exkluzivní produkt Falco Pohovka Timmy Sawana 14/Zygzak od výrobce Falco máte možnost sehnat zde se slevou. Nyní lze objednat jen za 13 395 Kč.