Falco Pohovka Timmy Mono 37

Pohovka Timmy je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická.... více informací »
Falco Pohovka Timmy Mono 37
Značka: Falco
13 395 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Timmy je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická....

Pohovka Timmy je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru.
Pohovka je velmi pohodlná a praktická. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení – jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy a samozřejmostí je také nepostradatelný úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, kterou tvoří pružiny bonell a kvalitní PUR pěna.
Pohovka je potažena kvalitní voděodolnou látkou. Látka je velmi příjemná na dotek a lehce se čistí, což jistě ocení rodiny s malými dětmi nebo zvířaty. 
Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
95 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
74 cm bez polštářů
Šířka:
200 cm

Hloubka:
90 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
145×200 cm

Tento levný produkt jde sehnat bezprostředně u nás zařazený v kategorii pohovky! Nyní si můžete pořídit podobné výrobky z této známé sekce za extra cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Falco dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty. Podívejte se sami.

Akční produkt Falco Pohovka Timmy Mono 37 od kvalitní společnosti Falco můžete nakoupit ještě dnes ve výhodné akci! Produkt koupíte teď u nás za 13 395 Kč.