Falco Pohovka Timmy Mono 23

Pohovka Timmy je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická.... více informací »
Falco Pohovka Timmy Mono 23
Značka: Falco
13 395 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Timmy je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická....

Pohovka Timmy je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru.
Pohovka je velmi pohodlná a praktická. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení – jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy a samozřejmostí je také nepostradatelný úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, kterou tvoří pružiny bonell a kvalitní PUR pěna.
Pohovka je potažena kvalitní voděodolnou látkou. Látka je velmi příjemná na dotek a lehce se čistí, což jistě ocení rodiny s malými dětmi nebo zvířaty. 
Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
95 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
74 cm bez polštářů
Šířka:
200 cm

Hloubka:
90 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
145×200 cm

Akční produkt Falco Pohovka Timmy Mono máte možnost najít prostě na stránkách ve známé rubrice pohovky. Nyní si můžete koupit ještě podobné kousky ve zmíněné kategorii z pohodlí domova.

Tento exkluzivní produkt Falco Pohovka Timmy Mono 23 od kvalitní společnosti Falco lze koupit u nás nyní za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci od 13 395 Kč.