Falco Pohovka Sun tmavě

Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je... více informací »
Falco Pohovka Sun tmavě
Značka: Falco
8 874 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je...

Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je také vhodná např. do studentského pokoje, pracovny, nebo hostinského pokoje.
Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik klak získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny.
V ceně pohovky jsou 2 dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.

Akční a ve slevě výrobek Falco Pohovka Sun tmavě lze sehnat bez problémů na stránkách v sekci pohovky! Máme pro vás skvělé kusy z této populární sekce ve slevě! Přední dodavatel Falco svým zákazníkům dodává top produkty Nové kousky každý den. To není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také více skvělých kousků od dodavatele Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Falco Pohovka Sun tmavě od značky Falco snadno můžete najít bezpečně online za extra cenu. Nabídky již od 8 874 Kč.