Falco Pohovka Sun

Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je... více informací »
Falco Pohovka Sun
Značka: Falco
8 874 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je...

Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je také vhodná např. do studentského pokoje, pracovny, nebo hostinského pokoje.
Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik klak získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny.
V ceně pohovky jsou 2 dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.

Kvalitní a velmi žádaný produkt seženete rovněž tady na stránkách v populární sekci pohovky! Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této rubriky za výborné peníze! Máme toho více, mrkněte na další kousky od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Falco Pohovka Sun pocházející od značky Falco jednoduše najdete zrovna dnes trvale výhodně. Nyní zakoupíte za 8 874 Kč.