Falco Pohovka Sun

Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je... více informací »
Falco Pohovka Sun
Značka: Falco
8 874 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je...

Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je také vhodná např. do studentského pokoje, pracovny, nebo hostinského pokoje.
Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik klak získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny.
V ceně pohovky jsou 2 dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.


Hodně žádaný produkt Falco Pohovka Sun získáte bez problémů tu na stránkách ve známé sekci pohovky! Nyní si můžete vybrat vyjímečné výrobky z naší sekce za výhodnou cenu!

Diskontní produkt Falco Pohovka Sun od odblíbeného výrobce Falco lze zakoupit právě nyní za výhodné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 8 874 Kč.