Falco Pohovka Sun

Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je... více informací »
Falco Pohovka Sun
Značka: Falco
8 874 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je...

Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je také vhodná např. do studentského pokoje, pracovny, nebo hostinského pokoje.
Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik klak získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny.
V ceně pohovky jsou 2 dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.

Oblíbený a akční produkt můžete dostat bez obtíží tady u nás v rubrice pohovky. Připravili jsme ještě jiné kusy z této populární kategorie snadno online. Přední výrobce Falco svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky.

Akční a ve slevě produkt Falco Pohovka Sun od značky s tradicí a dobrou pověstí Falco je k sehnání tady teď právě skutečně výhodně. Nyní můžete mít za 8 874 Kč.