Falco Pohovka Sun

Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je... více informací »
Falco Pohovka Sun
Značka: Falco
8 874 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je...

Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je také vhodná např. do studentského pokoje, pracovny, nebo hostinského pokoje.
Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik klak získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny.
V ceně pohovky jsou 2 dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.


Vynikající produkt Falco Pohovka Sun lze zakoupit zrovna na našich stránkách umístěný v sekci pohovky! Najděte si podobné zboží z této oblíbené rubriky za super ceny! Značka Falco vám představuje prvotřídní produkty.

Tento velmi oblíbený výrobek Falco Pohovka Sun s osvědčenou značkou Falco můžete nakoupit tady teď právě téměř zdarma. V akci za 8 874 Kč.