Falco Pohovka Sebastian Sawana

Pohovka Sebastian je elegantním kouskem sedacího nábytku s nádechem RETRO designu. Díky tomu výborně zapadne do každého... více informací »
Falco Pohovka Sebastian Sawana
Značka: Falco
12 786 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Sebastian je elegantním kouskem sedacího nábytku s nádechem RETRO designu. Díky tomu výborně zapadne do každého...

Pohovka Sebastian je elegantním kouskem sedacího nábytku s nádechem RETRO designu. Díky tomu výborně zapadne do každého interiéru.
Retro design podtrhují zešikmené dřevěné nohy a látkové knoflíky na opěrných polštářích. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy.
Výplň sedáku tvoří pružiny bonell a kvalitní PUR pěna. Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Úložný prostor:
ANO
Výška:
71 cm bez polštářů

Výška sedu:
43 cm
Délka:
200 cm

Hloubka:
87 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
142×200 cm

Super produkt Falco Pohovka Sebastian Sawana lze koupit rovnou na stránkách ve známé sekci pohovky! Vyberte si vyjímečné kusy ve zmiňované kategorii snadno online. Věhlasný dodavatel Falco dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Oblíbený a akční kus Falco Pohovka Sebastian Sawana od top výrobce Falco jde koupit momentálně na našich stránkách v akci! Levně za 12 786 Kč.