Falco Pohovka Ring P Aston 9/1

Pohovka Ring je velmi praktickým kouskem sedacího nábytku, který výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je rozkládací a... více informací »
Falco Pohovka Ring P Aston 9/1
Značka: Falco
11 812 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Ring je velmi praktickým kouskem sedacího nábytku, který výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je rozkládací a...

Pohovka Ring je velmi praktickým kouskem sedacího nábytku, který výborně zapadne do každého interiéru.
Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor.
Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy.
Výplň sedáku tvoří kvalitní PUR pěna a je očalouněna kvalitní potahovou látkou.
Výborně se hodí do dětského i studentského pokoje, nebo do pokoje pro hosty. Pohovku nabízíme v levém i pravém provedení a v několika trendy barvách. Polštáře jsou v ceně pohovky, ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Plocha po rozložení: 150×185 cm

Tento exkluzivní produkt jde nakoupit právě zde tu zařazený v rubrice pohovky. Podívejte se na vyjímečné produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Falco vám může nabídnout vynikající sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento skvělý produkt Falco Pohovka Ring P Aston 9/1 od společnosti se zárukou kvality Falco lze zakoupit momentálně v naši nabídce napořád výhodně! Nabídka již od 11 812 Kč.