Falco Pohovka Rallye – sluchátka

Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho... více informací »
Falco Pohovka Rallye - sluchátka
Značka: Falco
8 874 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho...

Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho doplní a je oblíbená hlavně mezi teenagery. Pohovka je rozkládací a má i praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak, vznikne lůžko k občasnému přespání. Pohovku nabízíme v několika atraktivních vzorech. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Povedený kousek je k dostání zrovna na našem webu v sekci pohovky! Nyní pořídíte další produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty značky Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kousek Falco Pohovka Rallye - sluchátka od odblíbeného výrobce Falco můžete nakoupit právě teď u nás za výhodné peníze. Za bezkonkureční cenu 8 874 Kč.