Falco Pohovka Rallye – motorka B

Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho... více informací »
Falco Pohovka Rallye - motorka B
Značka: Falco
8 874 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho...

Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho doplní a je oblíbená hlavně mezi teenagery. Pohovka je rozkládací a má i praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak, vznikne lůžko k občasnému přespání. Pohovku nabízíme v několika atraktivních vzorech. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento skvělý produkt máte možnost pořídit prostě tady na webu v kategorii pohovky. Mrkněte na zcela nové zboží z této známé sekce za nejnižší cenu!

Zcela unikátní kousek Falco Pohovka Rallye - motorka B od skvělé a známé značky Falco snadno můžete získat tady za výhodné peníze. Nyní nakoupíte za 8 874 Kč.