Falco Pohovka Rallye – květ

Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho... více informací »
Falco Pohovka Rallye - květ
Značka: Falco
8 874 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho...

Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho doplní a je oblíbená hlavně mezi teenagery. Pohovka je rozkládací a má i praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak, vznikne lůžko k občasnému přespání. Pohovku nabízíme v několika atraktivních vzorech. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Nový kus můžete pořídit bez obtíží na našem webu v rubrice pohovky. Nyní získáte vyjímečné kousky z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu!

Tento designový produkt Falco Pohovka Rallye - květ od značky s dobrým jménem Falco máte možnost sehnat online výhodně. Aktuálně stojí u nás 8 874 Kč.