Falco Pohovka Rallye – koně A

Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho... více informací »
Falco Pohovka Rallye - koně A
Značka: Falco
8 874 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho...

Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho doplní a je oblíbená hlavně mezi teenagery. Pohovka je rozkládací a má i praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak, vznikne lůžko k občasnému přespání. Pohovku nabízíme v několika atraktivních vzorech. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Kvalitní a levný produkt Falco Pohovka Rallye – koně A máte možnost získat rovněž tady u nás umístěný v kategorii pohovky! Nyní získáte ještě další výrobky z této oblíbené kategorie za příznivou cenu! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další prověřené produkty od značky Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Falco vám nabízí kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Vysoce kvalitní produkt Falco Pohovka Rallye - koně A od značky s dlouholetou tradicí Falco máte možnost sehnat aktuálně téměř zdarma. V akci od 8 874 Kč.