Falco Pohovka Rallye – fotbalista

Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho... více informací »
Falco Pohovka Rallye - fotbalista
Značka: Falco
8 874 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho...

Pohovka Rallye zaujme především svým nápaditým designem s grafickými vzory. Hodí se do každého moderního prostoru, skvěle ho doplní a je oblíbená hlavně mezi teenagery. Pohovka je rozkládací a má i praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak, vznikne lůžko k občasnému přespání. Pohovku nabízíme v několika atraktivních vzorech. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento žádaný výrobek Falco Pohovka Rallye – fotbalista máte možnost najít snadno tu na stránkách v rubrice pohovky! Nyní si můžete koupit akční kusy ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. Věhlasný výrobce Falco dodává vynikající sortiment. Přesvědčte se sami.

Zajímavý výrobek Falco Pohovka Rallye - fotbalista od dodavatele zboží Falco snadno můžete získat již dnes za rozumné peníze! Právě teď jen za 8 874 Kč.