Falco Pohovka Odeta Malmo 95/Zigzak grafit/Bella 096

Pohovka Odeta je vyrobena v elegantním designu s prvky skandinávského stylu. Její velkou předností je pohodlí a... více informací »
Falco Pohovka Odeta Malmo 95/Zigzak grafit/Bella 096
Značka: Falco
18 525 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Odeta je vyrobena v elegantním designu s prvky skandinávského stylu. Její velkou předností je pohodlí a...

Pohovka Odeta je vyrobena v elegantním designu s prvky skandinávského stylu. Její velkou předností je pohodlí a praktičnost.
Výplň sedáku tvoří kombinace vlnitých pružin s pružinami bonell a to vše je navíc doplněno kvalitní PUR pěnou. Pohodlí při sezení mj. poskytuje dostatek polštářů, které si můžete přizpůsobit tak, aby se Vám pohodlně sedělo a odpočívalo.
Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení. Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte dostatečně velké lůžko pro příležitostné přespání Vaší návštěvy. Pohovka má také nezbytný úložný prostor, který využijete např. na lůžkoviny.
Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, pracovny či pokoje pro hosty.
V ceně pohovky jsou 4 velké a 3 malé polštáře. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňkové informace:

Hmotnost:
90 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
90 cm
Výška sedu:
41 cm

Šířka:
225 cm
Hloubka:
100 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
144×200 cm

Tento zlevněný produkt Falco Pohovka Odeta Malmo 95/Zigzak grafit/Bella 096 máte možnost najít právě na našem webu umístěný v sekci pohovky! Nyní získáte ještě jiné produkty z této známé sekce za nejnižší cenu!

Oblíbený produkt Falco Pohovka Odeta Malmo 95/Zigzak grafit/Bella 096 s pečetí kvality od značky Falco lze zakoupit ještě dnes napořád výhodně! Nyní získáte od 18 525 Kč.