Falco Pohovka Living světle

Pohovka Living je příjemným spojením elegance, funkčnosti a příznivé ceny. Je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který... více informací »
Falco Pohovka Living světle
Značka: Falco
10 412 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Living je příjemným spojením elegance, funkčnosti a příznivé ceny. Je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který...

Pohovka Living je příjemným spojením elegance, funkčnosti a příznivé ceny. Je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru.
Umístit ji můžete do obývacího pokoje, ale je také vhodná např. do studentského pokoje, pracovny, nebo hostinského pokoje. Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
75 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
90 cm
Výška sedu:
42 cm

Délka:
195 cm
Hloubka:
85 cm

Hloubka sedu:
55 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
120×195 cm

Nejprodávanější produkt jde koupit nyní tady a teď na našem webu umístěný v rubrice pohovky! Nyní koupíte akční kusy ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu! Přední značka Falco vám může poskytnout skvělé produkty. Udělejte radost sami sobě.

Oblíbený a akční výrobek Falco Pohovka Living světle od výrobce s dlouholetou historií Falco lze nakoupit online za akční cenu. Aktuálně za 10 412 Kč.