Falco Pohovka Living

Pohovka Living je příjemným spojením elegance, funkčnosti a příznivé ceny. Je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který... více informací »
Falco Pohovka Living
Značka: Falco
10 412 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Living je příjemným spojením elegance, funkčnosti a příznivé ceny. Je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který...

Pohovka Living je příjemným spojením elegance, funkčnosti a příznivé ceny. Je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru.
Umístit ji můžete do obývacího pokoje, ale je také vhodná např. do studentského pokoje, pracovny, nebo hostinského pokoje. Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
75 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
90 cm
Výška sedu:
42 cm

Délka:
195 cm
Hloubka:
85 cm

Hloubka sedu:
55 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
120×195 cm


Velmi žádaný výrobek Falco Pohovka Living máte možnost koupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice pohovky! Najděte si unikátní produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu.

Často hledaný kousek Falco Pohovka Living od dodavatele zboží Falco snadno pořídíte aktuálně pořád výhodně. K sehnání zrovna v akci za 10 412 Kč.