Falco Pohovka Lana

Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je pohodlná pohovka, kde se pohodlně usadíte se šálkem... více informací »
Falco Pohovka Lana
Značka: Falco
11 599 Kč
DO OBCHODU »
Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je pohodlná pohovka, kde se pohodlně usadíte se šálkem...

Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je pohodlná pohovka, kde se pohodlně usadíte se šálkem dobré kávy. K tomuto účelu je pohovka Lana jako stvořená. Jakmile se v ní jednou uvelebíte, jen tak něco vás z ní nevyžene.
Pohovka má jednoduchý a zároveň elegantní design, který skvěle doplní jakýkoliv interiér. Využijete ji nejen v obývacím pokoji. Poslouží všude tam, kde je pohodlí prioritou.
Pohovka Lana je nejen velmi pohodlná, ale také praktická. Pohodlí při sezení zajišťují pružiny typu bonell v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení k příležitostnému přespání návštěvy a nezbytný úložný prostor, který využijete např.na lůžkoviny.
Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
95 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
87 cm
Výška sedu:
42 cm

Výška područe:
60 cm
Výška opěráku:
52 cm

Šířka:
230 cm
Hloubka:
90 cm

Hloubka sedu:
55 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
115×190 cm

Designový produkt můžete získat ještě u nás zařazený v sekci pohovky. Mrkněte na ještě další kusy ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu. To není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další kvalitní kousky značky Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Falco Pohovka Lana od spolehlivé značky Falco jednoduše můžete pořídit zde teď za báječnou cenu! Akční ceny od 11 599 Kč.