Falco Pohovka Kelly

Pohovka Kelly je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická.... více informací »
Falco Pohovka Kelly
Značka: Falco
18 525 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Kelly je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická....

Pohovka Kelly je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení. Jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy a samozřejmostí je také nepostradatelný úložný prostor.
Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku z vlnitých pružin v kombinaci s pružinami bonell a kvalitní PUR pěnou. Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.


Oblíbený výrobek Falco Pohovka Kelly je k získání rovněž na webu ve známé kategorii pohovky! Nyní můžete najít jiné produkty z naší rubriky z pohodlí domova! Tento výrobce Falco dlouhodobě dodává top zboží To není všechno, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete více kousků od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Falco Pohovka Kelly od značky se skvělou pověstí Falco k dostání aktuálně v akci! Nyní pořídíte za 18 525 Kč.