Falco Pohovka Kelly

Pohovka Kelly je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická.... více informací »
Falco Pohovka Kelly
Značka: Falco
18 525 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Kelly je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická....

Pohovka Kelly je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení. Jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy a samozřejmostí je také nepostradatelný úložný prostor.
Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku z vlnitých pružin v kombinaci s pružinami bonell a kvalitní PUR pěnou. Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.


Tento designový produkt Falco Pohovka Kelly lze zakoupit nyní tu na stránkách zařazený v kategorii pohovky! Nyní můžete získat jiné zboží z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu! Tento vyjímečný výrobce Falco svým zákazníkům dodává velmi kvalitní produkty. A to je teprve začátek. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další skvělé zboží od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Falco Pohovka Kelly od dodavatele se skvělou pověstí Falco jde koupit právě dnes za super cenu! Cenově vychází na 18 525 Kč.