Falco Pohovka Ives Inari 94

Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.  Pohovka Ives je skvělou volbou pro ty,... více informací »
Falco Pohovka Ives Inari 94
Značka: Falco
23 137 Kč
DO OBCHODU »
Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.  Pohovka Ives je skvělou volbou pro ty,...

Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích. 
Pohovka Ives je skvělou volbou pro ty, kteří preferují funkční zpracování a design, který se hodí do každého interiéru.
Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor, který poslouží např. na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením získáte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z pružin a kvalitní PUR pěny a také velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné a můžete si je přizpůsobit podle svých potřeb. 
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Povedený produkt Falco Pohovka Ives Inari 94 lze získat bez obtíží tady a teď na našich stránkách v rubrice pohovky. Mrkněte na akční kusy z naší kategorie v bezva akci! Oblíbená značka Falco má k dispozici velmi kvalitní výrobky. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se také na další prověřené zboží značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Falco Pohovka Ives Inari 94 originál od výrobce Falco jednoduše můžete najít u nás nyní za výborné peníze. Teď za akční cenu 23 137 Kč.