Falco Pohovka Ives Inari 24

Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.  Pohovka Ives je skvělou volbou pro ty,... více informací »
Falco Pohovka Ives Inari 24
Značka: Falco
23 137 Kč
DO OBCHODU »
Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.  Pohovka Ives je skvělou volbou pro ty,...

Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích. 
Pohovka Ives je skvělou volbou pro ty, kteří preferují funkční zpracování a design, který se hodí do každého interiéru.
Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor, který poslouží např. na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením získáte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z pružin a kvalitní PUR pěny a také velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné a můžete si je přizpůsobit podle svých potřeb. 
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.


Zcela unikátní produkt Falco Pohovka Ives Inari 24 lze koupit snadno tu na stránkách v populární kategorii pohovky. Nyní koupíte ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu. Oblíbený dodavatel Falco vyrábí velmi kvalitní sortiment.

Nejprodávanější produkt Falco Pohovka Ives Inari 24 od výrobce s mnohaletou tradicí Falco je dostupný zde teď v bezva akci! Momentálně k dispozici za 23 137 Kč.