Falco Pohovka Impuls Nela 16 světle

Pohovka Impuls je vyrobená v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který nepodléhá módním trendům. Hodí do každého... více informací »
Falco Pohovka Impuls Nela 16 světle
Značka: Falco
8 813 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Impuls je vyrobená v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který nepodléhá módním trendům. Hodí do každého...

Pohovka Impuls je vyrobená v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který nepodléhá módním trendům. Hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní.
Díky svým rozměrům nezabere moc místa a je vhodná i do malých pokojů. Výplň sedáku tvoří pružiny bonell s kvalitní PUR pěnou. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání. 
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Výška sedu je cca 42 cm.

Hmotnost:
50 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
83 cm
Šířka:
170 cm

Hloubka:
81 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
110×170 cm


Tento levný produkt Falco Pohovka Impuls Nela 16 světle jde pořídit rovnou tady a teď na našem webu v rubrice pohovky. Najděte si parádní produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. U zákazníků oblíbená značka Falco představuje skvělé výrobky.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Falco Pohovka Impuls Nela 16 světle od společnosti s předním postavením na trhu Falco lze koupit bezpečně online skutečně levně! Cena od 8 813 Kč.