Falco Pohovka Glorie tmavě

Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je většinou pohodlná pohovka se šálkem dobré kávy. K... více informací »
Falco Pohovka Glorie tmavě
Značka: Falco
17 429 Kč
DO OBCHODU »
Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je většinou pohodlná pohovka se šálkem dobré kávy. K...

Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je většinou pohodlná pohovka se šálkem dobré kávy. K tomuto účelu je pohovka Glorie jako stvořená. Jakmile se v ní jednou uvelebíte, jen tak něco vás z ní nevyžene.
Pohovka Glorie má elegantní design, který skvěle doplní jakýkoliv interiér. Tento elegantní kousek využijete nejen v obývacím pokoji. Poslouží všude tam, kde je pohodlí prioritou. Pohovka Glorie je nejen velmi pohodlná, ale také praktická. Pohodlí při sezení zajišťují vlnité pružiny v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení k příležitostnému přespání návštěvy a nezbytný úložný prostor, který využijete např.na lůžkoviny. Pohovka je potažena velmi kvalitní voděodolnou látkou, která je velmi příjemná na dotek a lehce se čistí, což jistě ocení rodiny s malými dětmi nebo zvířaty. Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru.
Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
80 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
79 cm bez polštářů
Výška sedu:
46 cm

Šířka:
209 cm
Hloubka:
100 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
146×193 cm

Tento unikátní kousek Falco Pohovka Glorie tmavě je k dostání v pohodě tady na našem webu ve známé kategorii pohovky! Podívejte se na ostatní kusy z této známé sekce za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Falco pro vás připravuje prvotřídní sortiment. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od značky Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Falco Pohovka Glorie tmavě od přední značky Falco můžete pořídit momentálně na našich stránkách výhodně! Na našich stránkách za 17 429 Kč.