Falco Pohovka Glorie světle

Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je většinou pohodlná pohovka se šálkem dobré kávy. K... více informací »
Falco Pohovka Glorie světle
Značka: Falco
17 429 Kč
DO OBCHODU »
Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je většinou pohodlná pohovka se šálkem dobré kávy. K...

Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je většinou pohodlná pohovka se šálkem dobré kávy. K tomuto účelu je pohovka Glorie jako stvořená. Jakmile se v ní jednou uvelebíte, jen tak něco vás z ní nevyžene.
Pohovka Glorie má elegantní design, který skvěle doplní jakýkoliv interiér. Tento elegantní kousek využijete nejen v obývacím pokoji. Poslouží všude tam, kde je pohodlí prioritou. Pohovka Glorie je nejen velmi pohodlná, ale také praktická. Pohodlí při sezení zajišťují vlnité pružiny v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení k příležitostnému přespání návštěvy a nezbytný úložný prostor, který využijete např.na lůžkoviny. Pohovka je potažena velmi kvalitní voděodolnou látkou, která je velmi příjemná na dotek a lehce se čistí, což jistě ocení rodiny s malými dětmi nebo zvířaty. Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru.
Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
80 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
79 cm bez polštářů
Výška sedu:
46 cm

Šířka:
209 cm
Hloubka:
100 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
146×193 cm

Ve slevě produkt Falco Pohovka Glorie světle pořídíte lehce tu na našich stránkách v oblíbené rubrice pohovky! Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice jednoduše online.

Tento unikátní produkt Falco Pohovka Glorie světle od výrobce s dobrým jménem Falco snadno můžete sehnat zrovna dneska za nejnižší cenu. Nabídky již od 17 429 Kč.