Falco Pohovka Glorie

Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je většinou pohodlná pohovka se šálkem dobré kávy. K... více informací »
Falco Pohovka Glorie
Značka: Falco
17 429 Kč
DO OBCHODU »
Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je většinou pohodlná pohovka se šálkem dobré kávy. K...

Příjemným relaxem po dlouhém a vyčerpávajícím dni v zaměstnání je většinou pohodlná pohovka se šálkem dobré kávy. K tomuto účelu je pohovka Glorie jako stvořená. Jakmile se v ní jednou uvelebíte, jen tak něco vás z ní nevyžene.
Pohovka Glorie má elegantní design, který skvěle doplní jakýkoliv interiér. Tento elegantní kousek využijete nejen v obývacím pokoji. Poslouží všude tam, kde je pohodlí prioritou. Pohovka Glorie je nejen velmi pohodlná, ale také praktická. Pohodlí při sezení zajišťují vlnité pružiny v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení k příležitostnému přespání návštěvy a nezbytný úložný prostor, který využijete např.na lůžkoviny. Pohovka je potažena velmi kvalitní voděodolnou látkou, která je velmi příjemná na dotek a lehce se čistí, což jistě ocení rodiny s malými dětmi nebo zvířaty. Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru.
Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
80 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
79 cm bez polštářů
Výška sedu:
46 cm

Šířka:
209 cm
Hloubka:
100 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
146×193 cm

Exkluzivní produkt Falco Pohovka Glorie můžete získat bez obtíží na stránkách ve známé rubrice pohovky! Pořiďte si unikátní kusy z této kategorie za nejlepší ceny. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Falco vám může poskytnout kvalitní výrobky.

Hodně žádaný produkt Falco Pohovka Glorie od značky s dlouholetou tradicí Falco máte možnost nakoupit právě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 17 429 Kč.