Falco Pohovka Gala mátová

Pohovka Gala potěší milovníky Retro designu. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i praktický úložný prostor. Retro styl... více informací »
Falco Pohovka Gala mátová
Značka: Falco
11 066 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Gala potěší milovníky Retro designu. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i praktický úložný prostor. Retro styl...

Pohovka Gala potěší milovníky Retro designu. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i praktický úložný prostor. Retro styl podtrhují dřevěné nožky a prošití s vtahy. Je potažena látkou v pastelových barvách a můžete si vybrat ze 4 atraktivních odstínů. Tento typ nabízíme i v klasickém provedení 3R+1+1. Najdete ji v kategorii sedací soupravy 3+1+1. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento exkluzivní produkt máte možnost sehnat v pohodě na našem webu umístěný v kategorii pohovky. Nyní můžete najít unikátní produkty z této populární kategorie na pár kliknutí. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další zboží od výrobce Falco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Falco Pohovka Gala mátová od skvělého a známého výrobce Falco snadno získáte tady teď právě za nejnižší cenu. Nyní za akční cenu 11 066 Kč.