Falco Pohovka Florencie Malmo 96/Zygzak /Bella 001

Pohovka Florencie je elegantním kouskem sedacího nábytku s nádechem RETRO designu, který výborně zapadne do každého... více informací »
Falco Pohovka Florencie Malmo 96/Zygzak /Bella 001
Značka: Falco
18 510 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Florencie je elegantním kouskem sedacího nábytku s nádechem RETRO designu, který výborně zapadne do každého...

Pohovka Florencie je elegantním kouskem sedacího nábytku s nádechem RETRO designu, který výborně zapadne do každého interiéru.
Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s vlnitými pružinami a kvalitní PUR pěna.
Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, pracovny či pokoje pro hosty.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
90 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
93 cm
Výška sedu:
41 cm

Šířka:
225 cm
Hloubka:
100 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
144×200 cm

Kvalitní a levný produkt Falco Pohovka Florencie Malmo 96/Zygzak můžete sehnat pohodlně na webu umístěný v sekci pohovky! Vyhledejte si ostatní produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu. Populární dodavatel Falco vám poskytuje skvělý sortiment

Oblíbený a akční produkt Falco Pohovka Florencie Malmo 96/Zygzak /Bella 001 od našeho známého výrobce Falco snadno získáte nyní za extra cenu! Levně za 18 510 Kč.