Falco Pohovka Dream XI tmavě

Pohovka Dream XI je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle podtrhne moderní design obývacího pokoje,... více informací »
Falco Pohovka Dream XI tmavě
Značka: Falco
8 418 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Dream XI je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle podtrhne moderní design obývacího pokoje,...

Pohovka Dream XI je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle podtrhne moderní design obývacího pokoje, ale je také vhodná např. do studentského pokoje, pracovny, nebo hostinského pokoje.
Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.
Doplňující informace:

Hmotnost:
55 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
90 cm
Výška sedu:
42 cm

Délka:
195 cm
Hloubka:
85 cm

Hloubka sedu:
55 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
120×195 cm

Kvalitní a oblíbený produkt pořídíte mimo jiné tady a teď na našich stránkách v populární rubrice pohovky. Nyní si můžete vybrat skvělé kousky z této rubriky za báječnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další produkty od výrobce Falco. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný výrobek Falco Pohovka Dream XI tmavě od našeho výrobce Falco lze koupit již dnes za mimořádně nízkou cenu! Za bezkonkureční cenu 8 418 Kč.