Falco Pohovka Dream III B – krémová

Pohovka Dream III je vyrobena v jednoduchém a nadčasovém designu. Velmi zajímavým prvkem je prošití pohovky s vtahy na sedáku i... více informací »
Falco Pohovka Dream III B - krémová
Značka: Falco
8 418 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Dream III je vyrobena v jednoduchém a nadčasovém designu. Velmi zajímavým prvkem je prošití pohovky s vtahy na sedáku i...

Pohovka Dream III je vyrobena v jednoduchém a nadčasovém designu. Velmi zajímavým prvkem je prošití pohovky s vtahy na sedáku i opěráku pohovky. Toto provedení se hodí ke stále oblíbenějšímu Retro stylu. Pohovka je rozkládací a má i praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak, vznikne lůžko k občasnému přespání. Pohovku nabízíme v několika atraktivních barvách. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Výška sedu 40 cm a hloubka sedu 55 cm.

Tento diskontní produkt Falco Pohovka Dream III B – krémová můžete sehnat přímo tady na našich stránkách v oblíbené kategorii pohovky. Vyberte si akční produkty ve zmíněné rubrice za super peníze. Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další vybrané kousky od značky Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Falco Pohovka Dream III B - krémová od přední společnosti Falco je k dostání momentálně na našich stránkách za rozumné peníze! Teď v akci 8 418 Kč.