Falco Pohovka Deli Mini

Pohovka Deli Mini je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém designu, který se hodí do každého prostoru. Své uplatnění najde v... více informací »
Falco Pohovka Deli Mini
Značka: Falco
8 265 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Deli Mini je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém designu, který se hodí do každého prostoru. Své uplatnění najde v...

Pohovka Deli Mini je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém designu, který se hodí do každého prostoru. Své uplatnění najde v obývacím či studentském pokoji nebo také v pokoji pro hosty.
Díky svým rozměrům je vhodná i do malých pokojů. Pohovka je rozkládací a má i praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání.
Vzorek látky, ve které bude pohovka dodaná je vyobrazený v doplňkových fotografiích.
V ceně pohovky je malý dekorační polštářek. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:
Hloubka sedu: 48 cm

Hmotnost:
50 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
80 cm
Výška sedu:
40 cm

Šířka:
175 cm
Hloubka:
45 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
105×175 cm

Tento kvalitní a žádaný kus Falco Pohovka Deli Mini máte možnost pořídit mimo jiné tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice pohovky. Nyní najdete parádní produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci. To není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další vybrané kousky od značky Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Falco Pohovka Deli Mini od značky s tradicí a dobrou pověstí Falco máte možnost nakoupit ještě dnes za skvělou cenu. V akci za 8 265 Kč.