Falco Pohovka Bukis Orion 14

Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.  Pohovka Bukis je skvělou volbou pro ty,... více informací »
Falco Pohovka Bukis Orion 14
Značka: Falco
30 596 Kč
DO OBCHODU »
Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.  Pohovka Bukis je skvělou volbou pro ty,...

Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích. 
Pohovka Bukis je skvělou volbou pro ty, kteří preferují funkční zpracování a design, který se hodí do každého interiéru.
Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor, který poslouží např. na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. V doplňkových fotografiích naleznete detailní rozměry pohovky.
Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z vlnitých pružin a kvalitní PUR pěny. A také velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné a můžete si je přizpůsobit podle svých potřeb.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Tento skvělý produkt seženete snadno tady na stránkách v oblíbené sekci pohovky. Nyní můžete najít oblíbené kusy z této oblíbené sekce za akční cenu!

Zlevněný produkt Falco Pohovka Bukis Orion 14 od značky se zárukou kvality Falco lze získat na našich stránkách nyní skutečně výhodně! V současnosti za 30 596 Kč.