Falco Pohovka Bukis Orion 11

Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.  Pohovka Bukis je skvělou volbou pro ty,... více informací »
Falco Pohovka Bukis Orion 11
Značka: Falco
30 596 Kč
DO OBCHODU »
Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.  Pohovka Bukis je skvělou volbou pro ty,...

Vzorek látky, ve které bude pohovka dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích. 
Pohovka Bukis je skvělou volbou pro ty, kteří preferují funkční zpracování a design, který se hodí do každého interiéru.
Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor, který poslouží např. na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. V doplňkových fotografiích naleznete detailní rozměry pohovky.
Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z vlnitých pružin a kvalitní PUR pěny. A také velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné a můžete si je přizpůsobit podle svých potřeb.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.


Levný produkt Falco Pohovka Bukis Orion jde pořídit snadno na stránkách ve známé rubrice pohovky. Vyhledejte si skvělé zboží z této známé kategorie za výborné peníze! Značka Falco má vynikající produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento velmi oblíbený výrobek Falco Pohovka Bukis Orion 11 od populárního výrobce Falco je k dostání momentálně opravdu levně. Nabídka již od 30 596 Kč.