Falco Pohovka Belize květ 01

Pohovka Belize je skvělou volbou pro ty, kteří preferují eleganci a funkční zpracování a design. Pohovka je rozkládací a... více informací »
Falco Pohovka Belize květ 01
Značka: Falco
24 964 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Belize je skvělou volbou pro ty, kteří preferují eleganci a funkční zpracování a design. Pohovka je rozkládací a...

Pohovka Belize je skvělou volbou pro ty, kteří preferují eleganci a funkční zpracování a design.
Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor, který poslouží např. na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy.
V doplňkových fotografiích naleznete detailní rozměry pohovky.
Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z vlnitých pružin a kvalitní PUR pěny a také velké opěrné polštáře.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Levný výrobek je k sehnání právě teď tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice pohovky! Připravili jsme pro vás ještě další produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci. Oblíbený výrobce Falco vám nabízí skvělé výrobky. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi oblíbený kus Falco Pohovka Belize květ 01 od dodavatele s dobrým jménem Falco snadno získáte tady a teď právě skutečně levně. Zrovna teď v akci za 24 964 Kč.