Falco Pohovka Bega Inari tmavě

Pohovka Bega je vyrobena v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní.... více informací »
Falco Pohovka Bega Inari tmavě
Značka: Falco
8 479 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Bega je vyrobena v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní....

Pohovka Bega je vyrobena v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní. Díky svým rozměrům nezabere moc místa a je vhodná i do malých pokojů.
Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání.
V ceně pohovky je 1 dekorační polštářek. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
50 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
83 cm
Délka:
170 cm

Hloubka:
81 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
110×170 cm

Výška sedu je 37 cm, hloubka sedu 48 cm.
 
 

Zlevněný výrobek Falco Pohovka Bega Inari je k dostání právě teď tu na našem webu v rubrice pohovky. Nyní najdete ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice za super ceny! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Falco Pohovka Bega Inari tmavě originál od značky Falco jde sehnat právě teď v naší nabídce za nejnižší cenu! Produkt momentálně prodáváme za 8 479 Kč.