Falco Pohovka Bega Enjoy

Pohovka Bega je vyrobena v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní.... více informací »
Falco Pohovka Bega Enjoy
Značka: Falco
8 479 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Bega je vyrobena v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní....

Pohovka Bega je vyrobena v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní. Díky svým rozměrům nezabere moc místa a je vhodná i do malých pokojů.
Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání.
V ceně pohovky je 1 dekorační polštářek. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
50 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
83 cm
Délka:
170 cm

Hloubka:
81 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
110×170 cm

Výška sedu je 37 cm, hloubka sedu 48 cm.
 
 


Kvalitní a žádaný výrobek můžete získat právě zde na našem webu umístěný v kategorii pohovky! Nyní si můžete vybrat ještě podobné kusy z této známé kategorie za super cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od značky Falco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Falco má k dispozici kvalitní výrobky Přesvědčte se sami!

Levný kousek Falco Pohovka Bega Enjoy od skvělého výrobce Falco máte možnost pořídit právě nyní na našich stránkách opravdu levně. Nyní pořídíte od 8 479 Kč.