Falco Pohovka Bega Enjoy

Pohovka Bega je vyrobená v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní.... více informací »
Falco Pohovka Bega Enjoy
Značka: Falco
8 479 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Bega je vyrobená v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní....

Pohovka Bega je vyrobená v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní. Díky svým rozměrům nezabere moc místa a je vhodná i do malých pokojů.
Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání.
V ceně pohovky je 1 dekorační polštářek. Ostatní vyobrazené doplňky dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti nepatrně lišit.
 

Hmotnost:
50 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
83 cm
Délka:
170 cm

Hloubka:
81 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
110×170 cm

Základní barva:
Enjoy 2

Výška sedu je 37 cm, hloubka sedu 48 cm.


Hodně žádaný produkt Falco Pohovka Bega Enjoy máte možnost nakoupit bezstarostně tu na stránkách umístěný v rubrice pohovky! Prozkoumejte skvělé produkty z naší kategorie za skvělou cenu. Významný dodavatel Falco má k dispozici prvotřídní zboží.

Unikátní a oblíbený produkt Falco Pohovka Bega Enjoy od dodavatele s dlouholetou historií Falco jednoduše získáte zde teď za rozumné peníze! Nyní za akční cenu 8 479 Kč.