Falco Pohovka Aristo Inari 24

Pohovka bude dodána v potahové látce Inari 24. Vzorek látky je vyobrazen v doplňkových fotografiích.  Pohovka Aristo ve... více informací »
Falco Pohovka Aristo Inari 24
Značka: Falco
23 137 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka bude dodána v potahové látce Inari 24. Vzorek látky je vyobrazen v doplňkových fotografiích.  Pohovka Aristo ve...

Pohovka bude dodána v potahové látce Inari 24. Vzorek látky je vyobrazen v doplňkových fotografiích. 
Pohovka Aristo ve skandinávském designu zaujme především svým jednoduchým a funkčním zpracováním.
Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor, který poslouží např. na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. V doplňkových fotografiích naleznete detailní rozměry pohovky.
Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z pružin bonell a kvalitní PUR pěny, a také opěrné polštáře, které jsou odnímatelné a můžete si je přizpůsobit podle svých potřeb.
Moření dřeva není možno zvolit. V ceně pohovky jsou 2 malé vzorované polštářky, které jsou vyobrazené na fotografii. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Kvalitní a oblíbený produkt je dostupný bezstarostně na webu ve známé sekci pohovky! Nyní pořídíte oblíbené zboží z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Tento designový výrobek Falco Pohovka Aristo Inari 24 od skvělého a známého výrobce Falco lze pořídit u nás teď téměř zdarma! Momentálně k dispozici za 23 137 Kč.