Falco Pohovka Ajax Riviera 91

Pohovka Ajax v moderním nadčasovém designu vyniká elegancí a pohodlím a hodí se do každého interiéru. Zajímavým detailem je... více informací »
Falco Pohovka Ajax Riviera 91
Značka: Falco
26 181 Kč
DO OBCHODU »
Pohovka Ajax v moderním nadčasovém designu vyniká elegancí a pohodlím a hodí se do každého interiéru. Zajímavým detailem je...

Pohovka Ajax v moderním nadčasovém designu vyniká elegancí a pohodlím a hodí se do každého interiéru. Zajímavým detailem je prošití polštáře a kombinace s přírodním dřevem, které se na pohovce krásně vyjímá.
Výplň sedáku tvoří kombinace vlnitých pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i praktický úložný prostor na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně velké lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy.
Součástí pohovky jsou dva velké opěrné polštáře a jeden malý dekorační polštářek. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
100 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
91 cm
Výška sedu:
44 cm

Výška područe:
61 cm
Výška opěráku:
46 cm

Šířka:
213 cm
Hloubka:
101 cm

Hloubka sedu k polštáři:
57 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
140×191 cm


Oblíbený a akční produkt Falco Pohovka Ajax Riviera 91 máte možnost sehnat právě zde na webu v populární kategorii pohovky! Získejte vyjímečné produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu. To ale není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také více produktů značky Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kus Falco Pohovka Ajax Riviera 91 originál od značky Falco lze sehnat tady a teď za super peníze! Pouze nyní za 26 181 Kč.