Falco Obývací stěna Samir švestka/grafit

Moderní bytová stěna Samir je vhodná jak do menších tak i do prostorných pokojů. Jednotlivé skříňky lze libovolně sestavit a... více informací »
Falco Obývací stěna Samir švestka/grafit
Značka: Falco
9 605 Kč
DO OBCHODU »
Moderní bytová stěna Samir je vhodná jak do menších tak i do prostorných pokojů. Jednotlivé skříňky lze libovolně sestavit a...

Moderní bytová stěna Samir je vhodná jak do menších tak i do prostorných pokojů. Jednotlivé skříňky lze libovolně sestavit a doplnit o další prvky.
Všechny skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
V ceně sestavy je TV stolek, závěsná vitrína, police a skříňka.
Rozměry jsou uvedeny v cm:TV stolek 200/39/45 (š/v/hl)závěsná vitrína 90/111/35 (š/v/hl)skříňka 90/114/35 (š/v/hl)police 110/30/22 (š/v/hl)


Hodně prodávaný produkt Falco Obývací stěna Samir švestka/grafit máte možnost nakoupit teď tady u nás umístěný v kategorii obývací stěny! Najděte si parádní kusy z této známé sekce za super peníze! Populární výrobce Falco má kvalitní sortiment. To ale není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další zboží značky Falco. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný kus Falco Obývací stěna Samir švestka/grafit s osvědčenou značkou Falco lze sehnat v aktuální nabídce v akci. V akci za 9 605 Kč.