Falco Noční stolek Simplicity 2s černý woodgrain

Noční stolek je nepostradatelným prvkem každé ložnice. Poskytuje prostor na lampičku, budík, mobilní telefon a další drobnosti,... více informací »
Falco Noční stolek Simplicity 2s černý woodgrain
Značka: Falco
2 405 Kč
DO OBCHODU »
Noční stolek je nepostradatelným prvkem každé ložnice. Poskytuje prostor na lampičku, budík, mobilní telefon a další drobnosti,...

Noční stolek je nepostradatelným prvkem každé ložnice. Poskytuje prostor na lampičku, budík, mobilní telefon a další drobnosti, které potřebujete mít vždy na dosah ruky. Noční stolek Simplicity, je pro tyto účely skvělou volbou. Díky praktickým zásuvkám budou všechny nezbytné drobnosti schované a ložnice bude stále hezky uklizená.
Stolek je vyrobený z lamina, které se snadno udržuje. Je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Vysoce kvalitní kus můžete dostat právě teď na stránkách umístěný v sekci noční stolky. Připravili jsme kvalitní výrobky z této známé kategorie za báječnou cenu! Náš sortiment je široký, u nás najdete více skvělých produktů značky Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Falco Noční stolek Simplicity 2s černý woodgrain od společnosti s výborným jménem Falco snadno můžete sehnat online se slevou! Nyní nakoupíte za 2 405 Kč.