Falco Noční stolek Retro 394 černý MAT/dub sonoma

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm, které je odolné... více informací »
Falco Noční stolek Retro 394 černý MAT/dub sonoma
Značka: Falco
2 006 Kč
DO OBCHODU »
Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm, které je odolné...

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm, které je odolné a snadné na údržbu.
Noční stolek je vybaven praktickou zásuvkou, do které můžete uložit drobnosti jako např. časopis nebo kapesníčky. Retro vzhled zdůrazňují vysoké šikmé nožky a obloukové výřezy místo úchytek.
Stolek je dodávaný v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Levný výrobek Falco Noční stolek Retro 394 černý MAT/dub můžete dostat v pohodě tady a teď na našem webu ve známé kategorii noční stolky! Nyní můžete získat ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu. Věhlasný výrobce Falco pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte na další kousky značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Falco Noční stolek Retro 394 černý MAT/dub sonoma od přední značky Falco najdete právě teď v nabídce za výprodejovou cenu. V akci od 2 006 Kč.