Falco Noční stolek Retro 394 bílá/dub

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled... více informací »
Falco Noční stolek Retro 394 bílá/dub
Značka: Falco
1 957 Kč
DO OBCHODU »
Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled...

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled zdůrazňují vysoké šikmé nožky v odstínu dub a obloukové výřezy místo úchytek. Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, nebo předsíň. Pro inspiraci jsou u každého nabízeného dílu přiloženy fotografie možných sestav. Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.

Tento skvělý výrobek Falco Noční stolek Retro 394 bílá/dub najdete bez obtíží tady u nás v oblíbené sekci noční stolky. Nyní můžete najít ještě jiné výrobky ve zmíněné kategorii za skvělou cenu!

Tento vynikající výrobek Falco Noční stolek Retro 394 bílá/dub od skvělého a známého výrobce Falco snadno seženete momentálně na webu až neuvěřitelně levně. Nyní nakoupíte za 1 957 Kč.