Falco Noční stolek Provence 301 – bílá/dub

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický... více informací »
Falco Noční stolek Provence 301 - bílá/dub
Značka: Falco
3 166 Kč
DO OBCHODU »
Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický...

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický a zároveň starožitný vzhled zdůrazňují kovové úchytky v barvě mosazi a obloukové výřezy v horní i spodní části. Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, dětský, nebo studentský pokoj, či předsíň. Pro inspiraci jsou u každého nabízeného dílu přiloženy fotografie možných sestav. Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.

Exkluzivní kus Falco Noční stolek Provence 301 – jde koupit přímo tu na webu ve známé rubrice noční stolky! Získejte další kousky ze zmíněné sekce ve slevě.

Často hledaný výrobek Falco Noční stolek Provence 301 - bílá/dub od top značky Falco je k dostání tady teď v bezva akci. Cena již od 3 166 Kč.