Falco Noční stolek Pedro 070 oak/bílý lesk

Noční stolek je nepostradatelným prvkem každé ložnice. Poskytuje prostor na lampičku, budík, mobilní telefon a další drobnosti,... více informací »
Falco Noční stolek Pedro 070 oak/bílý lesk
Značka: Falco
1 893 Kč
DO OBCHODU »
Noční stolek je nepostradatelným prvkem každé ložnice. Poskytuje prostor na lampičku, budík, mobilní telefon a další drobnosti,...

Noční stolek je nepostradatelným prvkem každé ložnice. Poskytuje prostor na lampičku, budík, mobilní telefon a další drobnosti, které potřebujete mít vždy na dosah ruky. Noční stolek Pedro je pro tyto účely skvělou volbou. Díky praktickým zásuvkám budou všechny nezbytné drobnosti schované a ložnice bude stále hezky uklizená.
Stolek je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně potřebných spojovacích prvků.
Cena je uvedena pouze za noční stolek. Vyobrazené doplňky dekorace nejsou v ceně.

Tento vynikající produkt Falco Noční stolek Pedro najdete přímo tady a teď na našem webu zařazený v sekci noční stolky! Získejte parádní produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze. V očích zákazníků populární značka Falco pro vás připravuje kvalitní produkty.

Tento levný produkt Falco Noční stolek Pedro 070 oak/bílý lesk od dodavatele se skvělou pověstí Falco najdete zde teď levně! Výhodně za 1 893 Kč.